KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8641628
nr 864 1628
Gravyrer
3 st, 1700-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:59:05
100 kr
300 kr
300 kr